Hakkımızda


AS KANTAR LTD ŞTİ. olarak 1996 yılından beri bu sektörde faaliyet göstermekte olup Müşteri memnuniyeti ve özverili çalışmamızın her geçen gün yerimizi daha da sağlamlaştırdığına inanıyoruz.  Büyüme hedeflerimiz doğrultusunda ülkenin tüm limanlarında şube açma arzumuz olup şuan için 12 şubeyle hizmet vermekteyiz.

Ulaştırma Bakanlığı Tehlikeli Mal ve Kombine Taşımacılık Düzenleme Genel Müdürlüğünce yetkilendirilmiş DBA ( Doğrulanmış Brüt Ağırlık ) belgemizle liman gümrüklerinde geçerli tartım yapmaktayız.

Şubelerimiz 7/24 açık olup aracınızın tartımı yapıldıktan sonra e-posta adresinize  tartım bilgisinin detayları gönderilmektedir. Sistemimiz liman sistemine entegre olup ilaveten bir işlem yapmanıza gerek kalmayacak ve aracınız sorunsuz bir şekilde limana giriş yapabilecektir. Web sitemizden size verdiğimiz kullanıcı adı ve parolanızla giriş yaptığınızda firmanıza ait tartım bilgilerini günlük, haftalık, yıllık bazda görüntüleyebilir ve çıktısını alabilirsiniz. Bu özellikler ve uygun fiyatlarımız bizi rakiplerimiz arasında öne çıkaran unsurlardır.